13.10.2015r. - Informacja na temat trwających prac związanych z opracowaniem Programu współpracy gminy Kijewo Królewskie z organizacjami pozarządowymi.


OGŁOSZENIE
 
Uprzejmie informujemy, iż trwają prace związane z opracowaniem Programu współpracy gminy Kijewo Królewskie z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, który będzie obowiązywał w 2016 r.

Przygotowano wstępny projekt programu współpracy, który przedkładamy do konsultacji, aby zebrać uwagi i opinie organizacji pozarządowych i podmiotów działających w sferze pożytku publicznego. Przedstawiony projekt programu jest wersją roboczą, w toku konsultacji może on ulegać zmianom.

Oczekujemy na Państwa opinie i wnioski do dnia 27 października 2015 r.
Można je składać na piśmie w Urzędzie Gminy w Kijewie Królewskim, ul. Toruńska 2 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej ockijewo@wp.pl


Pliki do pobrania
  • Program współpracy gminy Kijewo Królewskie z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2016 rok pobierz (53kB) word
  • Formularz uwag do programu pobierz pobierz (33kB) word

metryczka


Wytworzył: Dorota Bukowska (13 października 2015)
Opublikował: Piotr Cichy (13 października 2015, 14:12:15)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 1210